Hakkımızda

Yavuzlar Zeytincilik, 2006 yılından itibaren her geçen gün artan bilgi birikim ve tecrübesi ile zeytin - zeytinyağı sektöründe önemli bir rol almak için emin adımlarla ilerlemektedir. Kısa süre içerisinde naturel olarak işlemiş olduğu ürünlerle adından bahsettiren Yavuzlar Zeytincilik, geniş bir pazara sahip olmuştur. Bu pazarda geniş kitelelere hitap etmek için uzman satış kadrosu ile çalışmalarına bütün hızıyla devam etmektedir. Ürün yelpazesini daha da genişletmek, araştırma geliştirme çalışmaları ile yeni lezzetler oluşturup bunları tüketicilerin beğenisine sunmak için çalışmaktadır.

Türkiye'nin en iyi zeytin bahçelerinden toplanan kaliteli zeytinleri sizlere sunarak sofralarınızın vazgeçilmez bir parçası olmak için sürekli çalışmaktayız. Siz değerli tüketicilerimizin yaşamını daha kaliteli hale getiren ve standartlarınızı arttıran bu şifa kaynağının en lezzetlisini sunabilmek için gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurarak en önemlisi doğallığından ödün vermeden çalışmalarına devam edecektir.

Saygılarımızla

Misyonumuz

Yavuzlar Zeytincilik Siyah İnci olarak deneyimli ve işinde uzman kadromuzla kalite standartlarının üzerinde tüm Türkiye'de ve yurt dışında müşterilerimize kaliteli, uygun, doğal ve güvenilir sofralık zeytinleri sunmaktır. Her geçen gün ticari yaşamımızda güvenle ilerlemek ve saygın bir marka olmak amacındayız.

 

Vizyonumuz

Her geçen gün artan iş hacmimiz sayesinde istikrarlı gelişme ve teknolojik yenilikleri takip ederek sofralık zeytin sektörünün en iyisi olmaktır. Kaliteden ödün vermeden, mükemmel bir işçilik sonucu ortaya çıkan dalından sofralara uzanan organik zeytinlerimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak öncelik verdiğimiz hususların başında gelmektedir.

Bize Ulaşın